Vai mājās var dzīvot arī ziemā?

Jā, moduļu mājas ir siltinātas un ir piemērotas izmantošanai ziemā Latvijas apstākļos. Siltumizolācija ir mazāka kā ikdienas dzīvošanas ēkās un mēs izmantojam 10-20cm siltinājumu, bet mājas ir kompaktas un galvenokārt paredzētas ne-ikdienas izmantošanai (brīvdienas, nedēļas nogales), un termoizolācija ir pietiekama patīkamai un ekonomiskai dzīvošanai.

Kā risināt komunikācijas – elektrība, kanalizācija un ūdens?

Mēs piegādājam māju, kas ir sagatavota, lai varētu tikt pievienota ārējām komunikācijām, taču visi kabeļi, vadi un infrastruktūra, kas sniedzas ārpus mājas, ir jāsagatavo pirms uzstādīšanas. Dažiem produkti ir iespējams uzbūvēt atsevišķus nelielus kanalizācijas un ūdens konteinerus, kā arī izvietot saules paneļus elektrībai un tādjādi māja varētu pastāvēt bez jebkādiem ārējiem tīkliem. Par šādiem speciāliem risinājumiem lūgums sazināties ar Vudis speciālistiem.

Vai man vajag būvatļauju?

Atbilde var būt atšķirīga katrā pašvaldībā un zonējumā un ir jāprecizē individuāli. Tas ir atkarīgs no moduļu mājas izmēriem pamatu tipa, Vudis mājām nav vajadzīgi klasiski ilgtermiņa pamati un tās var būt uzstādītas uz nelieliem koka bluķiem, akmeņiem vai betona klučiem, kas ir izlīmeņoti.

Cik ātra ir piegāde?

Piegādes laiki atšķiras no moduļu mājas izmēra, klienta prasībām un izmaiņām standarta projektā, kā arī sezonalitātes, taču mēs cenšamies piegādāt pamata produktus 8-10 nedēļu laikā no pasūtījuma brīža.

Vai piedāvājat “peldošas mājas”?

Jā, mājas ir vieglas un var tikt izvietotas uz pontoniem. Mums ir sadarbības partneri, kas piegādā pontonu risinājumus šādiem nolūkiem.

Vai varat pastāstīt vairāk par izmantotajiem materiāliem?

Pamata konstrukcija ir koks, ārējā apdare ir sukāti koka dēļi, interjera risinājumā dažādās versijās tiek izmantots finieris, koks un citi materiāli. Grīdas segumam izmantojam augtvērtīgu linoleju, koku vai flīzes. Jumta segums – ruberoīds.

Kur es varu to novietot?

Praktiski jebkur, kur var piebraukt ar smago automašīnu piegādei un kur var izvietot pamatus, lai māju var novietot taisnā līmenī.

Vai piedāvājat tikai pilnībā mēbelētas un aprīkotas moduļu mājas?

Nē, mēs varam piedāvāt arī moduļu mājas ar daļēju apdari, bez iebūvētajām mēbelēm.

Kādi pamati ir neieciešami?

Tie var būt – Koka bluķi, akmeņi, betona kluči, ķieģeļi.